Blogi

Portal – nasady

Off 3
Portal – nasady
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Strona – biuro nieruchomości Konin – Serwis online i Serwis

Jest dużo sposobów na randkę. Zawiera to randki w ciemno, anonse w prasie, serwisy randkowe, nauka gry na gitarze, zamiłowania, wakacje, romanse w biurze, serwisy społecznościowe, prędkie randki oraz inne. Pewne badanie przeanalizowało użytkowników internetu w związkach długoterminowych, w tym małżeńskich, i odkryło że dużo par poznało się przez kontakty w pracy lub ewentualnie w szkole. Badanie to wykazało że 55 procent singli szukających związku miało kłopot w spotkaniu ludzi w miejscu w którym egzystowali. Jeden z autorów sugeruje, że spotkanie możliwych partnerów było łatwiejsze w miastach zorientowanych na pieszych takich jak Berlin czy Barcelona znacznie bardziej aniżeli w Los Angeles, albowiem było znacznie więcej okazji na kontakt twarzą w twarz. Praca jest częstym położeniem do poznania ewentualnych małżonków, choć są pewne oznaki, że internet wyprzedza miejsce pracy jako miejsce zaznajomienia się. Niektóre pary zapoznały się bowiem żyły w tym samym budynku i dzieliły wspólną łazienkę. Hobby mogą być nieformalnym sposobem na zgromadzenia.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • W jaki sposób urządzić własny salon?

    W jaki sposób urządzić własny salon? W zasadzie salon jest jednym z najistotniejszych pomieszczeń w praktycznie każdym domu. W końcu to we własnym salonie jemy choćby posiłki, spotykamy się ze znajomymi, etc. Warto w takim razie pomyśleć co można zrobić, aby w jakiś sposób urządzić własny salon. Najzwyczajniej tak, aby nasz salon cechował się eleganckim…

  • Zakup mieszkania z rynku pierwotnego – co należy wiedzieć?

    Zakup mieszkania z rynku pierwotnego – co należy wiedzieć? Poszukujesz mieszkania, które będziesz mógł zakupić bez absolutnie żadnego problemu? Mowa w tym momencie o tym, aby zakupić to mieszkanie, które jest atrakcyjnie zlokalizowane, solidnie skonstruowane, a jeszcze na dodatek rewelacyjnie rokowało na przyszłość. I dlatego właśnie strzałem w dziesiątkę jest kupno mieszkania z rynku wtórnego….

Artykuły: